Wczasy z partnerem czy z przyjaciółką?

Urlop z partnerem czy z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa czy Twoi zbzikowani i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć atuty i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – zalety
Jeżeli wakacje są na plaży, na kempingu lub ewentualnie pokrewnych okolicznościach – dużo ludzi śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak dużo ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To także całe bezlik wspaniałego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się radami oraz sztuczkami – w końcu towarzysze są bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – walory
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednakże czasem niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco oczywiste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o po mistrzowsku gładką skórę, czy idealnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.